Om du uppskattar egenskaper som realism, kvalitét och njutning allt sammanvävt i en enda produkt så vågar vi nästan lova att lösvaginan Emma är helt perfekt för dig!
Emma är en verklighetstrogen masturbator som är framtagen för att ta din onanistund till nästa nivå, där en intensivt njutningsfull upplevelse väntar dig. Tillverkad av mjuk och härlig TPE av hög kvalitét som ger dig en så där riktigt behaglig och naturtrogen känsla. Det gör även att lösvaginan är riktigt följsam och flexibel och därför anpassar sig efter många olika storlekar. Materialet är även tåligt och ger dig en enastående upplevelse gång efter gång efter gång.
Insidan av Emma är även den noggrant skapad för att öka din njutning vid varje rörelse oavsett hur stor eller liten. Flera kammare på rad som successivt minskar i storlek för att ge dig en stegvis tajtare känsla medans Emma omfamnar din penis. Varje kammare är dessutom fylld med ljuvliga räfflor som ger dig en intensiv stimulering och verkligen optimerar njutningen. Den inbjudande öppningen är naturligt modellerad efter en riktig vagina med tajta blygläppar och textur på precis rätt ställen. Emma är ergonomiskt utformad och ligger bra i handen så du enkelt kan justera hur hårt du vill att trycket ska vara.
Ett bra glidmedel är verkligen grädden på moset när det kommer till den här typen av produkter så låt oss rekommendera vår storsäljare Liquid Silk som ger dig precis rätt glidförmåga. Självklart är masturbatorn lekande lätt att rengöra då den inre kanalen är helt genomgående. Du kan enkelt skölja rakt igenom lösvaginan för att få bort alla typer av rester, och med ett antibakteriellt rengöringsmedel säkerställer du en god hygien.
Material: Högkvalitativ TPE
Längd: 14,8 cm (stretchig)
Diameter: Upp till 9 cm (mycket stretchig)